Pierwsza sesja otwierająca powakacyjny sezon ’22 z inicjatywy  Arya Tārā z pomocą @inezeczka. Kocham brokat, ale najlepiej raz w roku 😉
Zapraszam do poczytania więcej o naszej bohaterce na dole strony.

 
 
Arya Tārā – 
“Tworzę przestrzeń dla rozwoju i pracy nad duchową seksualnością, opartej na miłości i wolności. Jestem kosmiczną wielowymiarową istotą, dakinią, wiedźmą, smoczycą.
Dzięki przebudzeniu mocy, manifestuję to czego pragnę. Otwieram duchową przestrzeń, która aktywuje pamięć komórkową naszych wielowymiarowych wcieleń.
Łączę różne duchowe praktyki seksualne: świątynną seksualność, tantra jogę, tantrę buddyzmu tybetańskiego, szamanizmu, tantryczną transformację cienia, neo-tantrę zachodnią wraz z zachodnimi metodami terapeutycznymi. Traktuję energię seksualną jako drogę do wyzwolenia z uwarunkowań i ścieżkę ekstazy.
Prowadzę indywidualne sesje uzdrawiania seksualnego łącząc się z jakościami pochodzącymi ze świątyń matriarchalnych, które pozwalają na uzdrowienie na głębszym poziomie, rodowym jak i wcieleniowym. Wspieram kobiety aby wchodziły w swoją moc seksualną, w swój potencjał kreacji i manifestacji rzeczywistości.
Prowadzę warsztaty związane z wielowymiarową seksualnością, dzięki dotykowi, głosowi, muzyce i wprowadzaniu ciała w wyższe wibracje.
Dzięki osobistemu przebudzeniu, stworzyłam projekt Świątynnego Masażu Lemuriańskiego, aktywującego u innych pamięć Lemurii (pradawnej cywilizacji która była najbardziej rozwiniętą tu na ziemi) i wibracji stamtąd pochodzących.
Moją wizją jest stworzenie Świątyni Wody, łączącej boskie aspekty kobiecości zarówno w kobiecych jak i męskim ciałach, która połączy praktyki tantryczne, w których energia seksualna będzie rozumiana jako święta, ciało będzie doświadczane jako świątynia i która wesprze odrodzenie Nowej Ziemi”