Już a 3 tygodnie Organic Festival – People Edition || Celebracja Kultury Słowiańskiej pod patronatem Rodzimowierców na który mam dla Was TAŃSZE karnety – zapraszam do kontaktu 🙂
W tym roku ponownie będę tam jako foto/video i zomntuje dla Was aftermovie. Edycja 2020 była znacząca dla mojej drogi. Tam dostałem za zadanie zrobić materiał filmowy z całego festiwalu. Dziękuję Gloria Faron i Dawid Okoński za pożyczenie kamer do tego. Po tym wydarzeniu zrozumiałem, że czas zakupić nowy sprzęt i w te wakacje będę już uwieczniać festiwalowe transformacje z gimbala i presjonalnego aparatu. Szykujcie się na nowy poziom jakości!
Dziękuje za ujęcia z całego Organica, szczegółnie z drona Photas.online – photography & videography / Andriej Szypiłow i Maciek Chmielniak. Za muzykę w filmie odpowiada Kinnsane. Organizacją Ceremonii Otwarcia zajmował się Kryzys Okazją Przemiany – Okonski.art i FORM – Fireshow or More. Ogniowi tancerze którzy wystąpili: Paulina Kida, Mateusz Poterański / Maatai Arts, Inez Borys / @inezeczka, Klaudia Kandulska, Moti Morphoza, Patrycja Hajdys / Plum Patrycja Hajdys, Aleksandra Marczenko / Living Fractal, Juliusz Lewandowski / Eyecandy Visual, Jan Foltyn, Angelika Sikora, Gloria Faron / Lucid Arise.
Szczegółne podziękowania dla Inez za bycie najlepsza asystentką ever ❤