🌅 Kochani! Przyszły czasy na męskość, która chroni. Męskość, która otula opieką. Męskość ugruntowaną, która odpuszcza dominacje i szukanie uznania u Ojca, odpuszcza kontrolę, odpuszcza głowę i z poziomu serca tworzy związki pełne zaufania, bliskości, autentyczności i integralności, która wynika z uznania siebie przez siebie!
 
Wybieram być tym kim Jestem.
Jestem sobą wtedy gdy Jestem.
Jestem wartością dlatego, że Jestem.
 
Mężczyzno ryzykujący bycie prawdziwym na maksa, oddychający każdą prawdą, obecnością, która trzymasz przestrzeń dla każdej emocji i sytuacji. Jesteś potrzebny. Możesz puścić pancerze, asekuracje, uprzedzenia, zorientowanie na korzyść i bezpieczeństwo poorzez egoizm.
 
To czas współpracy i współdziałania, czas zaufania do wspólnoty i bycia razem co zaczyna się od integracji… i unii między świętą męskością i świętą kobiecością.
 
Dorosłość czyli pełna odpowiedzialność za własną kreację i świadomość również dualnej perspektywy. Jesteśmy w tej osobowości, w tym ciele. Żaden hippi bullshit! Koniec uciekania.
 
Naga szczerość!
 
Unia między umysłem, a ciałem. Ojcem, a matką. Przelewa się Życie! Świadomość, a nieświadomość. Niebo i Ziemia. Dzień i Noc. Świadome czucie swojego ciała, własnych jakości, potencjałów i cieni. 🙏🏻
 
Dorosłość duchowa, która zaczyna się od prostej nauki czucia coraz głębszego odczuwania i bycia… prostego nagiego bycia. Tu odsłania się świat jasnoczucia, jasnowidzenia, jasnosłyszenia. Tu zaczyna się twoja wizja, spełnienie i samostanowienie.
 
Kupujemy ziemie. Otwieramy sezon festiwali 🔥 warsztatów 🔥 spotkań 🔥 do zobaczenia w czterech polskich miastach… Warszawa 🥰 Wrocław 🥰 Katowice 🥰 Kraków. Cała Polska kolektywnych celebracji w naturze, w pojednaniu z przodkami. W intencji wolności!!!
 
Razem tworzymy nową rzeczywistość,
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!! 💙🔥🌿
 
Stworzone razem z Magdalena Dolata.