Slime

To właśnie występ ze slimem aktywnym w UV będziecie mogli zobaczyć na Summer Contrast Festival! We współpracy z moją ulubioną performerką Fabia. Film z występu na dole.

Na dole strony zobaczysz propozycję scenografii, gdzie performerka rozpoczynając występ wychodzi z wielkich ust po holograficznym języku!

Pomysł interaktywnej scenografii

Zamysł konstrukcji do performancu ze slimem polega na tym, aby artystka wychodziła z ust swojej twarzy pokryta slimem co tworzy psychodeliczne wrażenie pętli. Na bardzo prostą konstrukcję stelażu twarzy, wykonanej z płyty mdf oraz drewnianych desek, ma być rzucany z rzutnika film z twarzą artystyki. Film nagrany wcześniej w studiu pokazuje twarz w różnych ekspresjach i charakteryzacjach – pomalowaną farbami, polewaną brokatem, posypywaną proszkiem holi bądź również oświetlaną projekcjami. Docelowo usta modelki w nagraniu jak i w stelażu otwierają się. Z otworu w stelażu leci dym oraz spływa slime. Wysuwa się na zewnątrz wielki język niczym dywan, wykonany z holograficznego materiału, po którym modelka wychodzi z ust stelażu twarzy i rozpoczyna taniec pokryta slimem. Konstrukcja może być zbudowana na wasze życzenie. Projekt od Karoliny Fabii.